Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Prądocin – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

239 000 zł932 m² 256,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prądocin - po stronie jeziora. Pow. 931mkw, kształt - zbliżony do prostokąta - ok. 25 m x ok. 31 do 43m. Jest tablica z prądem, w drodze przy działce wodociąg i kanalizacja. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

119 520 zł1 245 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży są trzy działki znajdujące się m. Prądocin w gm. Deszczno. Działki o pow. 1245 m2, 1138 m2, 1133 m2 w cenie ofertowej 96 zł/m2. Działki znajdują się przy sobie,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł932 m² 256,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

106 300 zł1 063 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1063 m , położoną w miejscowości Prądocin (gmina Deszczno). Nieruchomość ma regularny kształt o wymiarach ok. 38 x 28 m, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

169 900 zł1 225 m² 138,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana z warunkami zabudowy, media: prąd i woda, bezpośredni dostęp do drogi gminnej (gruntowa), 100m do asfaltu i przystanku autobusu szkolnego, 17km.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł1 245 m² 62,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki z warunkami zabudowy pod domki jednorodzinne. Działki znajdują się w Prądocinie oddalone o 13 km od centrum Gorzowa. Działki foremne o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 016 m² 98,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka - prądocin, gm. Nowa Wieś Wielka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 1016m , położona w miejscowości Prądocin (gmina Nowa Wieś Wielka). Działka dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 120 m² 44,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty sprzedaży jest działka o powierzchni 1120 mkw., z wydanymi warunkami na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w Prądocinie gm. Deszczno. Obok zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł4 993 m² 65,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka rolna - super położenie -bezpośrednio przy drodze nr 25 Prądocin gmina Nowa Wieś Wielka Powierzchnia-4993m2, kształt trójkąt-długim bokiem do drogi. Rola, możliwość wykorzystania na cele.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 375 m² 253,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prądocin - po stronie jeziora. Pow. 1375mkw, kształt - prostokąt - ok. 30m x ok.45m. Jest skrzynka z prądem, w drodze przy działce wodociąg i kanalizacja. Jest plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 099 m² 104,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na swój dom, gdzie zapach lasu miesza się z komfortem szybkiego dojazdu do miasta? Prądocin to lokalizacja, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł25 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prądocin - ok. 8 km od Bydgoszczy. Teren ok. 2,5 ha pod budownictwo wielorodzinne. Jest plan zagospodarowania terenu pod budownictwo wielorodzinne. Jest prąd, wodociąg i kanalizacja. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł300 m² 663,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas na wyłączność Na sprzedaż działka z domem 30m2, prądocin/piecki, blisko jeziora i plaży. Na sprzedaż działka rekreacyjna z księgą wieczysta, całoroczna,.

Szczegóły ogłoszenia

140 550 zł1 222 m² 115,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1222 m , położona w malowniczej miejscowości Prądocin. Prostokątny kształt umożliwia realizację różnorodnych projektów architektonicznych.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł884 m² 169,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka prądocin Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę w miejscowości Prądocin o powierzchni 884 m2. Jest to doskonałe miejsce na budowę domu dla osób , które chcą uniknąć.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży kilkudziesięciu działek, przeznaczonych w studium na zabudowe mieszkaniową zlokalizowanych w okolicy Prądocina niedaleko Gorzowa.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 205 m² 63,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę- działkę budowlaną położoną w spokojnej okolicy Prądocina, w otoczeniu przyrody i stawów. Działka ma bezpośredni dostęp do część stawu.

Szczegóły ogłoszenia

87 165 zł1 341 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery działki budowlane o powierzchni od 1341 do 1435 m2, zlokalizowane w miejscowości Prądocin. Kształt: prostokąt. Dostępne media: prąd, woda, gaz przy drodze. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

55 200 zł1 104 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki położone w centrum Prądocina, za Kanałem Postomskim. Dojazd drogą asfaltową, na ostatnim odcinku drogą utwardzoną (ok. 400 m) oraz przejazd przez mostek nad kanałem. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 056 m² 92,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży Działki w Prądocinie (gmina Nowa Wieś Wielka blisko Chmielnik)o powierzchni od 1000m2 -4000m2 wśród nowo powstających domów jednorodzinnych Działki położone bardzo blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

662 000 zł2 779 m² 238,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prądocin - po stronie jeziora. Można podzielić na dwie. Pow. 2779mkw, kształt - prostokąt - ok. 50m x ok.50m. Jest skrzynka z prądem, w drodze przy działce wodociąg i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł10 343 m² 145,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana W otoczeniu lasu granicząca Z linią brzegową jeziora na terenie przepiękna zieleń niezwykła lokalizacja W miejscowości prądocin łączna powierzchnia 10343 mkw opis.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 000 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki niedaleko lasu - wydane warunku zabudowy - około 1000 mkw. Jeżeli marzysz o zamieszkaniu w cichym i spokojnym miejscu, wśród zieleni, ze ścianą lasu ta oferta jest skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

72 064 zł1 126 m² 64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1126 m2, zlokalizowana w miejscowości Prądocin (8 km od Gorzowa Wlkp.) Gmina Deszczno, powiat gorzowski, Obręb: Prądocin. Na.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł2 686 m² 55,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładnie położona działka o pow. prawie 27 arów w Prądocinie, w okolicy o mało zwartej zabudowie, z widokiem na pastwisko, na którym pasą się konie. Dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

174 000 zł1 750 m² 99,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży Duża działka wśród nowo powstających domów jednorodzinnych o pow ok 1750m2 w miejscowości dobromierz w gminie Nowa Wieś Wielka. Działka położona między Nową Wsią.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prądocin +3 km

159 000 zł1 400 m² 113,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży Bardzo ładna działka wśród nowo powstających domów jednorodzinnych o pow ok 1400m2 w miejscowości dobromierz otoczonej lasami w gminie Nowa Wieś Wielka Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prądocin +3 km

106 000 zł930 m² 113,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży Bardzo ładna działka wśród nowo powstających domów jednorodzinnych o powierzchni 930m2 w miejscowości dobromierz otoczonej lasami w gminie Nowa Wieś Wielka Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prądocin +3 km

83 000 zł830 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Idealna propozycja dla osób szukających spokoju w otoczeniu natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Bydgoszczy. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prądocin +4 km

103 615 zł1 219 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 1219 1329 m | mpzp | Januszkowo k. Bydgoszczy Na sprzedaż działki budowlane z mpzp położone w miejscowości Januszkowo, gmina Nowa Wieś Wielka, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prądocin +4 km

540 000 zł9 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Opiekun oferty : Iwona fryszkowska   prestige Nieruchomości Oferta tylko w naszym biurze! Polecam na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 9000 m2 w miejscowości Januszkowo ,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prądocin +4 km

180 000 zł9 229 m² 19,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno - leśna z dostępem do drogi i sąsiadująca z działkami budowlanymi. Istnieje możliwość zabudowy domem do 80 m.kw. - dla tego obszaru przewidywana jest kanalizacja. - do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prądocin +4 km

169 000 zł1 396 m² 121,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka budowlana o powierzchni 1396 m2 przy ulicy Paprociowej w Nowej Wsi Wielkiej, blisko sklepu Biedronka, na osiedlu domów jednorodzinnych, tuż przy drodze krajowej dk25,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prądocin +4 km

Działka Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka

89 420 zł1 052 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki objęte mpzp | zabudowa usługowo - mieszkaniowa | widok na las | Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kompleksu działek o powierzchni 1052 - 1244 mkw., które są.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prądocin +4 km

65 000 zł1 336 m² 48,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam działkę w miejscowości Krążkowo, 2 km do Nowej Wsi Wielkiej. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prądocin +4 km

Działka budowlana uzbrojona

Nowa Wieś Wielka

45 000 zł936 m² 48,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prądocin +4 km

99 000 zł900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 900 m2 Z warunkami zabudowy na budowę domu wolnostojącego. W odległości 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prądocin +4 km

3 258 720 zł217 248 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka 21,7 ha w sercu natury Brzoza, gmina Nowa Wieś Wielka, zaledwie 15km od Bydgoszczy! Szybki dojazd w różne regiony Polski zapewni nowo budowana droga S10. Szukasz miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prądocin +5 km

1 950 000 zł130 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić działkę rolną 13 ha w obrębie Brzoza w gminie Nowa Wieś Wielka. Działka leży przy lesie oraz rzece Noteć. Niedaleko usytuowane jest jezioro Jezuickie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prądocin +5 km

232 500 zł15 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić działkę rolną 1,5 ha w obrębie Brzoza w gminie Nowa Wieś Wielka. Działka leży przy lesie oraz rzece Noteć. Niedaleko usytuowane jest jezioro Jezuickie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Prądocin +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Prądocin

Prądocin,lubuskie

51 000 zł855 m² 59,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niezwykle atrakcyjnie zlokalizowana działka o pow. ok. 8,55 a w cenie 59 zł/m2. wydana jest decyzja o warunkach zabudowy. media: prąd ( przy działce ), woda ( ok. 150 m ). Niniejsze.